Компанія Ситис сповіщає користувачів про вихід нової версії 1.2.27 програми «1С Бухгалтерія для України», яка включає в себе зміни, що стосуються розрахунку заробітної плати і податків.
Випущена нова версія 1.2.27 програми «1С Бухгалтерія для України», яка включає в себе наступні зміни:
- Акцизний податок з роздрібних продажів
- Реалізовано нарахування акцизного податку суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі
- Додано довідник "Класифікатор КОАТУУ". В класифікатор повинні бути включені території, в яких розташовані роздрібні торгові точки підприємства. Заповнюється класифікатор з допомогою кнопки "Подбор з класифікатора".
- Акцизний податок нараховується за ставкою 5% для всіх видів підакцизних товарів та всіх територій. Нарахування здійснює документ "Звіт про роздрібні продажі.
- Податок на прибуток
- Визначення способу нарахування амортизації ОЗ і НМА в податковому обліку
- Реалізована можливість нарахування амортизації ОЗ і НМА різними способами для цілей бухгалтерського і податкового обліку.
- Для необоротних активів, введених в експлуатацію до 01.01.2015, спосіб нарахування амортизації в податковому обліку можна не вказувати; в такому разі амортизація в податковому обліку нараховується тим же способом, що і в бухгалтерському обліку.
- ВАЖЛИВО! Всі документи "Введення в експлуатацію ОЗ", введені починаючи з 01.01.2015, потрібно перепровести, вказавши в них спосіб нарахування амортизації в податковому обліку.
- Роздільне нарахування амортизації в бухгалтерському і податковому обліку
- Реалізована можливість нарахування амортизації тільки в бухгалтерському і тільки у податковому обліку.
- ВАЖЛИВО! Для коректного нарахування амортизації у податковому обліку, треба перед введенням в експлуатацію обладнання порівняти суми БО і НУ на рахунках 1521, 1531; при необхідності сформувати ручну проводку і змінити Суму НУ (прирівняти її до суми БО).
- Списання з обліку ОЗ "Тимчасова податкова різниця"
- В документ "Списання ОЗ" додана можливість списати з обліку ОЗ "Тимчасова податкова різниця", яке амортизировалось в податковому обліку в періоді квітень 2011 - березень 2014 р. р. відповідно до п. 6 підрозділу 4 перехідних положень ПКУ.
- Єдиний податок
- Зміна груп єдиного податку
- Нарахування доходів при списанні безнадійної заборгованості.
- Розрахунок заробітної плати
- Згідно з листом ГФС України, мінімальна база для ЄСВ ФОП не застосовується для працівників, прийнятих або звільнених протягом розрахункового періоду, незалежно від суми нарахувань.
Також, в березні очікуються нові релізи інших програмних продуктів 1С:
1С Управління виробничим підприємством | 11.03.2015 |
1С Управління торговим підприємством | 11.03.2015 |
1С Зарплата і управління персоналом | 04.03.2015 |
Більш докладно про всі зміни, які торкнулися конфігурацій, можна прочитати на сайті https://users.v8.1c.ru/